Ahoj, já jsem Honza a jsem zakladatel společnosti bezkocovINy – nové a inovativní bezalkoholové firmy, která působí v České republice a na Slovensku. Náš cíl je jednoduchý: podporovat komunitu lidí, kteří si chtějí užívat bez toho, aby škodili svému zdraví nebo se cítili odstrčeně. Věříme, že každý by se měl cítit se mezi příteli dobře, bez nutnosti pít alkohol nebo se přetvařovat. Jsme přesvědčeni, že každý by měl mít možnost najít si své místo a cítit se jako doma. A navíc, chceme, aby byly nápoje bez alkoholu široce dostupné, protože víme, že v dnešní době jejich nabídka není dostatečná. Jistě vám není cizí situace, kdy jste byli odsouzeni pít alkohol jen proto, že nebylo nic lepšího na výběr. Proto vám chceme nabídnout zdravou alternativu. Celý náš tým propojuje touha po zdravém životním stylu. Máte ji taky? Nápoje bez alkoholu jsou skvělou volbou právě pro vás. Neutrpí ani vaše zdraví, ani váš společenský život. Tak neváhejte a přidejte se k nám!

Honza, Zakladatel

Naše mise

Podporujeme komunitu lidí, kteří si chtějí užívat bez toho, aby škodili svému zdraví nebo se cítili odstrčeně. Podporujeme aktivní životní styl bez nudy a omezení.

Naše hodnoty

Zdraví

Zdraví máme jen jedno a víme, že je potřeba se o něj starat. Jsme zastánci zdravého a aktivního životního stylu, kdy víme, že naše tělo využíváme na maximum.

Komunita

Chceme, aby se naši zákazníci cítili dobře a neměli obavy, že je společnost bude odsuzovat za volbu nealkoholických nápojů. Je pro náš klíčové propojení lidí s podobnými hodnotami a zájmy, kterým chceme vytvořit bezpečné prostředí.

Zábava

Cítíme odpovědnost za to, aby naše tělo dostávalo to nejlepší. Ale také si občas chceme užít zábavu s přáteli. Nechceme se cítit limitovaní výběrem nápojů, a proto přinášíme širokou nabídku nealkoholických drinků.

50+

alkohol Zero Produktů

1920+

hodin ušetřených strávených s kocovINou

(Přidáme 8h za každou prodanou flašku)

20+

míst, kde můžete

naše produkty

ochutnat

Jistě vám není cizí situace

kdy jste byli odsouzeni pít alkohol jen proto, že nebylo nic lepšího na výběr. Proto vám chceme nabídnout zdravou alternativu. Celý náš tým propojuje touha po zdravém životním stylu. Máte ji taky? Nápoje bez alkoholu jsou skvělou volbou právě pro vás. Neutrpí ani vaše zdraví, ani váš společenský život. Tak neváhejte a přidejte se k nám!

Registrace