Můžu po "nealko" párty řídit?

Nemusíte mít strach! Vědecky podložený výzkum od výzkumné agentury Ipsos ukázal, že po nealkoholickém pivu/vínu nebo destilátů nebudete mít alkoholovými zkouškami za volantem problém.

Ve skvělém testu, kde si dali záležet, byl použitý ten samý alkoholtester, co mají naši stateční policisté. Výsledek? Nikdo vůbec nic nenadéchal a všichni mohli odjet s čistou duší.

Takže, neváhejte si dopřát chvíli odpočinku s osvěžujícím nealkoholickým pivem, ať už jste za volantem nebo na sportovním hřišti.

Užijte si nealkoholické pivo naplno a s úsměvem na tváři! A možná se s touto novou informací podělte i s vašimi přáteli, ať si společně užijete bezstarostných okamžiků!

Jak se vyrábí nealkoholické víno?

Výroba nealkoholického vína je postupem, který kombinuje klasickou výrobu vína s odstraněním alkoholu. Zde je jednoduchý přehled kroků:

1. Sběr hroznů:

Začínáme výběrem zralých hroznů vhodné odrůdy. Důležité jsou chutné a sladké hrozny.

2. Lisování:

Hrozny jsou lisovány, abychom získali hroznovou šťávu. Tato šťáva obsahuje cukry, kyseliny a vůně.

3. Fermentace:

Kvasinky přeměňují cukry v šťávě na alkohol. Ale u nealkoholického vína tomu bráníme.

4. Odstranění alkoholu pomocí vakua:Tady je klíčový krok! Používáme speciální metodu zvanou "vakuumová destilace". Při této metodě snižujeme tlak a udržujeme teplotu kolem 28-30 °C. To způsobuje, že alkohol začne vypařovat při nižší teplotě než obvykle. To je důležité, protože chceme odstranit alkohol, ale zachovat chuť a aroma vína.

5. Aromatická úprava:

Chutnání a vůně se ladí, aby víno bylo lahodné.

6. Balení:

Nakonec je nealkoholické víno filtrováno a plní se do lahví.

Je vše bez alkoholu?

Vše, co prodáváme, je podle EU považováno za nealkoholické, což znamená, že obsahuje méně než 0,5 % alkoholu, což je považováno za „stopové množství alkoholu“.

Mnohé z našich položek jsou také zcela bez alkoholu, mají 0,0 % alkoholu.

Mohu se opít pitím produktů s < 0,5 % alkoholu?

Ne, bez ohledu na to, kolik nápojů můžete mít s 0,5% alkoholu nebo méně. Ve skutečnosti mohou mít ovocné šťávy a dokonce i chléb vyšší procento alkoholu než naše produkty – pomerančový džus může mít až 0,73 % alkoholu a hroznová šťáva 0,86 % alkoholu!

Piji alkohol, budu si tyto produkty užívat?

Ano! Existuje taková rozmanitost nápojů a my jsme tu, abychom vybrali ty nejlepší. Budete překvapeni, kolik produktů chutná stejně jako skutečné věci, jen bez všech negativních vedlejších účinků.

Jsem těhotná, můžu pít cokoliv, co mi doporučíte?

Za prvé, gratulujeme!


Nejsme lékaři. Proto vám doporučujeme, abyste se poradili s lékařem nebo zdravotníkem, pokud máte nějaké obavy ohledně konzumace našich nealkoholických alternativ.

S ohledem na to jsou všechny naše nápoje nealkoholické, což znamená, že mají 0,5 % alkoholy nebo méně. V nabídce máme ale i nápoje s 0.0% alkoholu.